Autor Wątek: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacji  (Przeczytany 159 razy)

iqoheryz

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Reputacja: +0/-0
    • krynica morska tanie domki letniskowe nad

Już kiedyś o tym pisałem i nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludzie natychmiast po lądowaniu zrywają się z miejsc i stoją w przejściu jak te barany nawet kilkanaście minut zanim obsługa samolotu otworzy drzwi. Stoją tak, stoją i patrzą na mnie. A ja w tym czasie siedzę i spokojnie czytam książkę. Nie wstawaj, poczekaj, niech trzoda sobie przejdzie dalej. I tak autobus na ciebie poczeka, i tak będziesz musiał czekać na walizki. Gdzie ci się spieszy?

Rocznie latam kilkanaście, nawet kilkadziesiąt razy domki nad morzem krynica morska zdjecia i wielokrotnie pasażerowie mieli do mnie pretensje, że nie chcę im dać swojego miejsca… przy oknie. A to para chce lecieć wspólnie, a to rodzinka chce być bliżej. A kiedy pytam – czy przy odprawie prosili o miejsce przy oknie lub czy wspólnie się odprawiali, są wielce zdziwieni, że można tak sobie radzić. Można, można. Ja tak zawsze robię.

Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie krynica morska tanie domki letniskowe nad . Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z branży budowlanej, których łączy jedna pasja - budowanie najwyżej jakości szkieletowych domów z drewna.

Fistaszka

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: Jelenia Góra
  • Ulubiony Region: Suwalszczyzna
Odp: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacji
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 12:06:42 »
chętnie sobie poczytam, zawsze warto wiedzieć czego nie robić pierwszego dnia na urlopie.

damiantymko

• Nowy Agroturysta
  • *
    • kalkulator.strzezdom.pl
  • Miejscowość: Wrocław
  • Ulubiony Region: Dolnośląskie
Odp: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacji
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Październik, 2017, 09:09:14 »
Według mnie to największym błędem spotykamy jest picie na umór jeśli mają wykupiony all inclusive  ;)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14