Autor Wątek: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacji  (Przeczytany 654 razy)

iqoheryz

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Reputacja: +0/-0
    • krynica morska tanie domki letniskowe nad

Już kiedyś o tym pisałem i nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludzie natychmiast po lądowaniu zrywają się z miejsc i stoją w przejściu jak te barany nawet kilkanaście minut zanim obsługa samolotu otworzy drzwi. Stoją tak, stoją i patrzą na mnie. A ja w tym czasie siedzę i spokojnie czytam książkę. Nie wstawaj, poczekaj, niech trzoda sobie przejdzie dalej. I tak autobus na ciebie poczeka, i tak będziesz musiał czekać na walizki. Gdzie ci się spieszy?

Rocznie latam kilkanaście, nawet kilkadziesiąt razy domki nad morzem krynica morska zdjecia i wielokrotnie pasażerowie mieli do mnie pretensje, że nie chcę im dać swojego miejsca… przy oknie. A to para chce lecieć wspólnie, a to rodzinka chce być bliżej. A kiedy pytam – czy przy odprawie prosili o miejsce przy oknie lub czy wspólnie się odprawiali, są wielce zdziwieni, że można tak sobie radzić. Można, można. Ja tak zawsze robię.

Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie krynica morska tanie domki letniskowe nad . Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z branży budowlanej, których łączy jedna pasja - budowanie najwyżej jakości szkieletowych domów z drewna.

Fistaszka

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: Jelenia Góra
  • Ulubiony Region: Suwalszczyzna
Odp: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacji
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 12:06:42 »
chętnie sobie poczytam, zawsze warto wiedzieć czego nie robić pierwszego dnia na urlopie.

damiantymko

• Nowy Agroturysta
  • *
    • kalkulator.strzezdom.pl
  • Miejscowość: Wrocław
  • Ulubiony Region: Dolnośląskie
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Październik, 2017, 09:09:14 »
Według mnie to największym błędem spotykamy jest picie na umór jeśli mają wykupiony all inclusive  ;)

Antonina44

• Nowy Agroturysta
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Marzec, 2018, 10:45:38 »
Mi nie smakuje alkohol, który podają na all inclusive. Jest słabej jakości albo rozwodniony . Nawet drinki wychodzą nie smaczne. Alkohol zamówiony normalnie w lokalnych barach jest o wiele lepszy  ;D
Dowiedz się więcej o skuteczności depilacji laserem w Gdańsku

Shakira

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: Lublin
  • Ulubiony Region: Włochy
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Czerwiec, 2018, 14:37:41 »
Polacy za granicą ogólnie zachowują się jak zwierzęta. Są głośni, cały czas robią problemy w hotelu i jak dostaną opaski na all'a to już nie przestają pić aż im je zdejmą pod koniec wakacji.
Zobacz jak działa laser do depilacji i jakie są po nim efekty.

smit0j

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: Nowy Sącz
  • Ulubiony Region: Beszczady
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lipiec, 2018, 23:34:00 »
ja kiedyś po przyjeździe nad morze poszedłem na plaże opalać się, po 2 godzinach spania na plaży pod słońcem, podalsze wakacje były bez opalania:)
nie popełniajcie tego błędu1:)
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2018, 23:40:52 wysłana przez smit0j »

karla99

• Nowy Agroturysta
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Lipiec, 2018, 09:37:32 »
Dzięki za info.. Ja również dużo podróżuje jednak jakoś nie zwracam na innych uwagę i co oni robią.

Duceir

• Nowy Agroturysta
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Lipiec, 2018, 12:29:35 »
Ja też nie zwracam chyba, że zaczynają przeszkadzać i zachowywać się jak cebulaki to aż wstyd się czasem robi
Jeśli chcesz sprawdzić cennik kriolipolizy zapraszam na stronę

sofia

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: Warszawa
  • Ulubiony Region: Mazury
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Lipiec, 2018, 10:25:23 »
Wiele osób zapomina jak łatwo w podróży stracić bagaż, dokumenty czy inne gadżety. Niczym ich nie zabezpieczają, a później zmarnowane wakacje, bo nie ma jak tego odzyskać. Dlatego przed podróżą warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenia naszego mienia. Firma mySafety ma w ofercie coś takiego https://sklep.mysafety.pl/pl/p/Pakiet-Podrozny/45. To tzw. Pakiet Podróżny obejmujący ochronę bagażu, portfela i gadżetów. Dzięki usługom mySafety mamy szansę szybciej i łatwiej wszystko odzyskać. I uchronić się przed dalszymi stratami. Warto zapoznać się z tematem tym bardziej, że koszt takiego pakietu jest niewielki.

marta00

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: Poznań
  • Ulubiony Region: Mazury
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Sierpień, 2018, 13:07:15 »
mnie też to zastanawia, ale może ludzie są po prostu tak podekscytowani albo zestresowani lotem że chcą już szybko wyjść? Nie wiem, ale staram się nie przejmować takimi błahostkami :)
Chcesz większych piersi? https://powiekszanie-piersi.net.pl/ Tu dowiesz się jak to zrobić.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14