Autor Wątek: ciekawa pożyczka  (Przeczytany 294 razy)

Cuwqoj9

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Reputacja: +0/-0
  • Miejscowość: warszawa
ciekawa pożyczka
« dnia: 09 Maj, 2018, 19:06:32 »
Szukasz dobrej i niedrogiej pożyczki pozabankowej? To da się zrobić. Na pożyczka przez internet   znajdziesz ciekawą ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Firma udziela pożyczek nawet na kwotę 10 tysięcy złotych, a całość do spłaty można rozłożyć na dostosowane do potrzeb raty. Jeśli chcesz cieszyć się dodatkową gotówką bez wychodzenia z domu, ta oferta

tola

• Starszy Agroturysta
  • **
Odp: ciekawa pożyczka
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipiec, 2018, 19:32:36 »
Pożyczki na pewno sa dużo lepszym rozwiązaniem niż kredyty. Te wszystkie formalności i czas oczekiwania przy kredycie tylko zniechęca. Jak popatrzysz na tego bloga https://blog.pozyczkabez.pl/   to już na pierwszej stronie znajdziesz kilka fajnych artykułow dotyczących aktualnych promocji pożyczkowych. Warto tam zajrzeć zanim zdecydujemy sie na jakąs pożyczkę

minor

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: wawa
  • Ulubiony Region: karpaty
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Październik, 2018, 21:33:44 »
Gdybym miał pożyczać 10 tys to zrobiłbym to w banku Raiffeisen. Kredyt bez odsetek a prowizja jest naliczana od ilości rat.

kajka847

• Nowy Agroturysta
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopad, 2018, 15:42:38 »
Moim zdaniem ciekawą pożyczką będzie na pewno https://concash.pl/pozyczki-dla-zadluzonych Musicie sobie sprawdzić, jakie mają możliwości, jakie mają opinie i czy osoby zadłużone na pewno mogą u nich otrzymać pożyczkę. Moim zdaniem to jedna z lepszych firm i każdy powinien zwrócić na nich uwagę.

Ulka

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: Czempiń
  • Ulubiony Region: wielkopolskie
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Grudzień, 2018, 11:54:30 »
Szukałam konsolidacji chwilówek online ale kredytu takiego, co by mnie nie "zjadł" finansowo. Znalazłam w Habza Finanse. Oprocentowanie od 4,99% do 9,99% w skali roku. Da się żyć, nie to co przy chwilówkach, strasznie drogich, a juz niewyobrażalnie drogich, kiedy spóźnisz się ze spłatą. Habza Finanse to specjaliści od takich kredytów, choć oczywiście otrzymacie u niech i normalny kredyt gotówkowy.

asd

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: Mazowsze
  • Ulubiony Region: Mazury
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Marzec, 2019, 18:40:04 »
Z chwilówkami zalecam bardzo ostrożnie.  :P
Nie wiem czy słyszałeś, ale teraz fajną ofertę ma zobacz Nest Bank, którego osobiste Nest Konto zbiera pozytywne recenzje wśród komentatorów na blogach i forach. Także klienci nie mają powodów do narzekań. Gdyż rachunek i karta są bezpłatne bez warunków. Nawet jeżeli nie otrzymujesz regularnie wynagrodzenia możesz skorzystać z tego konta bez opłat i dodatkowych prowizji. Szkoda, że meritum już nie istnieje. Został wchłonięty przez Aliora. Teraz rachunki bankowe nie są już tak atrakcyjne jak kiedyś. Jednak nadal możesz dość łatwo wyłuskać konta bardzo tanie w użytkowaniu. Zaś, jeśli się postarasz to nawet darmowe, takie jak konto osobiste w Nest Banku. Zresztą sam zauważ że opinie o NEST Koncie wśród klientów, którzy otworzyli ten rachunek. Za sprawą praktycznie zerowych opłat jest to produkt godny polecenia dla przeciętnego Kowalskiego.
 :D
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2019, 16:55:13 wysłana przez asd »

LadyInRed

• Starszy Agroturysta
  • **
  • Miejscowość: poznan
  • Ulubiony Region: Wiedeń
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Marzec, 2019, 19:17:09 »
A wiecie może, gdzie pożyczka na samochód będzie najkorzystniejsza? Właśnie samochód mi siadł i nie ma sensu go naprawiać. Słyszałam coś o firmie zastawsamochodu.pl , że mają opłacalne raty i dobre procentowanie. Czy ktoś z was korzystał może z ich usług?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 

Polecamy: