Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - felma

Strony: [1]
1
Mi się chyba bardziej podobają takie atrakcje jak pokazy sztucznych ogni we Wrocławiu z x-action.pl jako atrakcja weselna, to zawsze robi niesamowite wrażenie na wszystkich gościach

2
Europa Wschodnia / Odp: Chorwacja na jeden raz tylko z nami
« dnia: 17 Czerwiec, 2017, 19:50:55 »
Bardzo fajną opcją na spędzenie ciekawie urlopu jest też czarter jachtów w Chorwacji , to na pewno lepsza opcja od plażowania a zwiedzanie Chorwacji latem może być męczące, lepiej spędzić ten czas na jachcie :)

3
Europa Zachodnia / Odp: Miejsca w Hizpanii
« dnia: 17 Czerwiec, 2017, 19:41:22 »
Hiszpania jest przepiękna ale szczerze mówiąc na jej zwiedzanie nie wybrałabym sezonu letniego bo jest gęsto od turystów, wszędzie kolejki do zwiedzania i potworny upał. W sezonie lepiej postawić na czarter jachtów na Malcie też fantastycznie i wyjątkowo atrakcyjnie  można spędzić w ten sposób urlop

4
Atrakcje / Odp: Jakie krzewy ozdobne do ogrodu?
« dnia: 23 Maj, 2017, 10:07:12 »
Tej wiosny mam problem z kretami, chyba zdecyduje się zastosować jedno z tych rozwiązań http://euroogrod.com.pl/pol_n_Uprawa-i-ochrona-roslin-3580.html , taka siatka na krety podobno się najlepiej sprawdza.

5
Atrakcje / Odp: Naturalne kosmetyki
« dnia: 21 Maj, 2017, 18:30:05 »
Na pewno tu je dostaniesz http://freshandnatural.pl/pl/produkty/balsamy-i-masla-do-ciala/ ale możesz je znaleźć także w drogeriach. Ja zwykle zamawiam w necie bo tak mi wygodniej. Te kosmetyki są bardzo dobre, piękne pachną i nie zawierają żadnej chemii.

6
Atrakcje / Odp: Wybór plecaka do na wycieczki rowerowe i piesze
« dnia: 17 Maj, 2017, 15:38:59 »
Ja wolę torby rowerowe bo plecak jednak mi trochę przeszkadza, muszę kupić tak czy inaczej nowy rower, najbardziej mi się podobają  rowery merida i widziałam że można dokupić do niego takie akcesoria.

7
Sprawy organizacyjne / Odp: Półbuty na jesień
« dnia: 17 Maj, 2017, 13:04:39 »
Bardzo ładne buty na każdą porę roku ma hurtownia butów damskich Sosimply.pl  zawsze tam jakieś ciekawe dla siebie buciki znajdę, a to hurtownia gdzie można kupić nawet jedną parę więc i ceny są bardzo atrakcyjne.

8
Atrakcje / Odp: Jak mieć zgrabny brzuch do wakacji?
« dnia: 16 Maj, 2017, 09:03:07 »
Niestety to wymaga trochę ćwiczeń bo samą wagę zgubisz dzięki diecie i http://thermline.com.pl/therm-line-fast , natomiast żeby pozbyć się oponki to już trzeba specjalne ćwiczenia na brzuch stosować.

Strony: [1]