Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - marekr

Strony: [1]
1
Sprawy organizacyjne / Pozyskanie nowych klientów
« dnia: 26 Czerwiec, 2018, 14:01:38 »
W swojej działalności coraz częściej spotykam się z handlowcami różnych firm. Zastanawiam się, czy udział w tym szkoleniu http://gaum.pl/szkolenie-otwarte/sprzedaz-doradcza-jak-skutecznie-prowadzic-rozmowy-handlowe/ pomoże mi odpowiednio prowadzić negocjacje i przyniesie w przyszłości pozytywne rezultaty sprzedażowe.

2
Sprawy organizacyjne / Dokumentacja firmy i inne szkolenia
« dnia: 10 Październik, 2017, 15:14:16 »
Rozważam podszkolenie się w zakresie archiwizacji dokumentacji. Po sezonie zebrało się tego sporo. Myślę o szkoleniu z instrukcji kancelaryjnej
Jakie dodatkowe szkolenia związane z prowadzeniem działalności warto nadrobić w okresie jesienno-zimowym?

3
Atrakcje / Sąsiedztwo dużego parku
« dnia: 12 Wrzesień, 2017, 09:33:23 »
Naszła mnie taka myśl. Czy sąsiedztwo parku rozrywki aktywnej może mieć pozytywny wpływ na ruch w interesie agroturystycznym. Właściwie czy wydłuża sezon.

Jak wiadomo tego typu przybytki często organizują imprezy integracyjne dla firm co wiąże się z zapotrzebowaniem na miejsca noclegowe. I teraz pytanie. Na jakie obłożenie może liczyć okoliczna osada agroturystyczna?

Strony: [1]