Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - tola

Strony: [1]
1
Sprawy organizacyjne / Wyposażenie magazynu
« dnia: 13 Wrzesień, 2018, 08:31:51 »
Magazyn trzeba przede wszystkim wyposażyć w elementy, których wymagają od nas surowe przepisy BHP. Jedną z kategorii takich elementów są znaki BHP. Zastanawiam się nad tym, kiedy konieczne są oznaczenia chemiczne. Wiecie coś więcej na ten temat?

2
Opinie o Kwaterach / Leki bez recepty
« dnia: 03 Wrzesień, 2018, 11:53:59 »
Czy macie swoje ulubione miejsca, w których kupujecie leki bez recepty? Muszę odświeżyć swoją domową apteczkę i zależy mi na tym, aby kupić niedrogie leki. Nie wiem jednak, gdzie najlepiej rozejrzeć się za takim zamówieniem. Lepiej wybrać aptekę internetową czy stacjonarną?

3
Sprawy organizacyjne / Ratunku - paznokcie!
« dnia: 08 Sierpień, 2018, 10:38:57 »
Poszukuję czegoś sprawdzonego na wzmocnienie paznokci. Mogą to być jakieś dobre witaminy albo też odżywka do paznokci. Od jakiegoś czasu strasznie mi się rozdwajają paznokcie. Nawet nie mogę ich pomalować bo wszystko schodzi! Jestem ciekawa, co o tym sądzicie.

4
Inne kontynety / Schody do domu
« dnia: 27 Czerwiec, 2018, 13:37:58 »
Zazwyczaj gdy wchodzimy do domu to zwracamy uwagę na chody. Moim zdaniem fajnie gdy sa efektowne i trochę rzucają sie w oczy.Mi bardzo podobają się schody z kamienia. Takie granitowe czy marmurowe jakie sa dostępne tutaj http://www.jppilch.pl/pl świetnie wyglądają same w sobie i na pewno zwrócą uwagę naszych gości

5
Dotacje unijne / Gdzie wybrać sie na wakacje
« dnia: 01 Czerwiec, 2018, 19:02:00 »
Pogoda nas teraz bardzo rozpieszcza, dlatego zastanawiam się jak zaplanowac tegoroczne  wakacje. W planach mamy wyjazd gdzieś całą rodziną na tydzień. Zastanawiam się tylko gdzie., udało mi się znaleźć taką ofertę na domki http://domki-swornegacie.pl/domek-mati/ . Wydaje mi się, że mógłby to być mile spędzony tydzień. Ktoś z was był w tym miejscu ?

6
Inne kontynety / Pozycjonowanie
« dnia: 30 Maj, 2018, 08:54:25 »
Poszukuję sprawdzonej agencji SEO, która wykona pozycjonowanie mojego sklepu internetowego. Zależy mi na specjalistach bo chciałabym jak najszybciej widzieć efekty. Znajoma poleciła mi agencję funkymedia - znacie? Z tego, co czytałam na ich stronie internetowej, to oferta wydaje się faktycznie interesująca.

7
Atrakcje / Pomysły na weekendy z dzieckiem
« dnia: 22 Maj, 2018, 11:37:34 »
Zastanawiamy się razem z mężem jak miło spędzić weekend z naszym dzieckiem. Ostatnio znajomi podpowiedzieli nam, że warto wybrać się do warszawy. Trochę można tam pozwiedzać, dobrą rozrywką sa też gokarty https://kartingowynarodowy.pl/gokarty-dla-dzieci-spraw-dziecku-radosc/  . Oprócz zwiedzania są też ciekawe miejsca, które warto odwiedzić.

Strony: [1]