Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Bartollo

Strony: [1]
1
Sprawy organizacyjne / Strona Gospodarstwa Agroturystycznego
« dnia: 02 Styczeń, 2014, 10:29:28 »
Witam,

pytanie do właścicieli gospodarstw agroturystycznych - jak wyglądają wasze strony internetowe, jakie są koszty utworzenia strony www? Dajcie znać, czy nastawiacie się bardziej na profesjonalne strony internetowe, oparte na darmowych skryptach, czy też wolicie korzystać jedynie z dostępnych subdomen jakie oferują popularne portale turystyczne. Inną możliwością jest opieranie się jedynie na darmowych skryptach (nie trzeba opłacać ani hostingu, ani domeny) - np. wordpress.com. Zachęcam do dyskusji!

P.S. Osoby zainteresowane tanią i profesjonalną stroną agroturystyczną zachęcam do kontaktu :)

2
Poszukiwany Nocleg / Domek do wynajęcia na Święta
« dnia: 30 Październik, 2013, 12:50:50 »
Hey,

Poszukuje domku do wynajęcia na święta - na około 6-8 osób. Proszę o jakieś wskazówki, konkrety itd. Dla uporządkowania - poszukuje noclegu w Górach - województwo śląskie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie.

3
Jeziora / Wybór najlepszego gospodarstwa
« dnia: 06 Wrzesień, 2013, 11:52:19 »
Na mazurach możemy zauważyć "wysyp" gospodarstw agroturystycznych, jednym z problemów jest wybór tego najlepszego! Na co zwracacie uwagę przy wyborze tego jedynego?!

4
Nieznane zakątki / Polskie wioski
« dnia: 06 Wrzesień, 2013, 11:50:10 »
Dobre gospodarstwa agroturystyczne nie zawsze muszą znajdować się w typowo turystycznym regionie. Często w wioskach niedaleko dużych miast możemy spotkać naszą oazę spokoju! Znacie takie miejsca?!

5
Atrakcje / Konie
« dnia: 06 Wrzesień, 2013, 11:47:46 »
Ostatnimi czas bardzo popularną atrakcją oferowaną przez gospodarstwa agroturystyczne jest stadnina koni. Orientujecie się jak długo zajmują wszystkie formalności związane ze stworzeniem jej?

6
Dotacje unijne / Biurokracja
« dnia: 06 Wrzesień, 2013, 11:44:57 »
Jednym z poważniejszych problemów podczas starania się o dotacje unijne jest męcząca biurokracja. Macie może jakieś wskazówki jak zminimalizować ten cały proces?

Strony: [1]