Autor Wątek: dieta, a odpowiedni dietetyk  (Przeczytany 553 razy)

marysiu

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Reputacja: +0/-0
  • Miejscowość: Poznań
dieta, a odpowiedni dietetyk
« dnia: 05 Czerwiec, 2018, 13:51:13 »
Chciałbym podjąć się diety pod kątem schudnięcia i chciałbym zacząć współpracę ze specjalistą, jak np. dietetyk www.livediet24.com. Jakimi cechami powinna wyróżniać się dobra poradnia dietetyczna?

rodzina2plus2

• Nowy Agroturysta
  • *
Odp: dieta, a odpowiedni dietetyk
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec, 2018, 21:53:29 »
Jeśli jeszcze szukasz dobrego dietetyka w Warszawie to polecam Ci panią Elżbietę z Dietetyk Vita. Bardzo przyjazna i profesjonalna osoba potrafi poradzić sobie z każdym problemem. Jadłospisy również potrafi tak dobrać, że odchudzanie to naprawdę czysta przyjemność.  Niestety nie każdy dietetyk jest dietetykiem z powołania a właśnie tacy dietetycy potrafią zdziałać cuda. Dobry dietetyk to przede wszystkim ciepła i przyjazna osoba której można zaufać.

pasodoble

• Nowy Agroturysta
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipiec, 2018, 11:38:00 »
Przy wyborze poradni dietetycznej należy patrzeć na to czy ma profesjonalny, wykwalifikowany personel, odpowiednie urządzenia (na przykład wykonania analizy składu ciała) i jakie mają opinie. Ja w ten sposób znalazłem przychodnię Porta Medica w Warszawie, mają w zespole także dietetyka klinicznego, sportowego. Korzystam z pomocy Pani Izy Grabowskiej, myślę że jest świetna w tym co robi. Ma wyczucie, umie trafić do pacjenta i bardzo dużo wie na temat żywienia. Pomoc nieoceniona w walce o zdrowe i szczupłe ciało.

mpire

• Starszy Agroturysta
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Listopad, 2018, 22:30:43 »
Z pewnością poza stosowaniem odpowiedniej diety warto jest również stosować odpowiednie suplementy diety, które wspomogą nas w walce o wymarzona sylwetkę... Słyszałem, że dobrą opinią cieszą się suplementy https://melatolinplus.pl/ :-). Czy kiedykolwiek mieliście z nimi styczność?

duff231

• Nowy Agroturysta
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń, 2019, 00:46:46 »
Dietetyk bywa przydatny, ale samemu równie dobrze można zadbac o swoją diete. Na www.afterfit-catering.pl/warszawa/ jest tak obszerne menu diety pudełkowej, że każdy znajdzie coś dla siebie
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń, 2019, 15:37:03 wysłana przez duff231 »

Rzepa

• Nowy Agroturysta
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Luty, 2019, 19:11:36 »
Wiecie co generalnie to jeśli chcemy schudnąć i być zdrowsi to zacznijmy od diety. Na prawdę od niej bardzo wiele zależy. Ja sama próbowałam się odchudzać nawet doszłam do tego, że moje życie w biegu spowodowało, że jadłam tylko wafle ryżowe i piłam kefir ;/ Bardzo wtedy wyniszczyłam organizm. Kupiłam sobie parowar i grill elektryczny i na nich właśnie przygotowuję posiłki. Staram się przygotować do pracy jakąś zdrową przekąskę ale jak nie zdążę to w sklepie w moim bloku zawsze mogę zaopatrzeć się w jakieś pyszne, wartościowe i co najważniejsze niskokaloryczne danie z https://www.proporcja.pl/. Pewnie widzieliście już te dania w wielu sklepach można je spotkać ale powiem Wam, że za parę złotych można kupić na prawdę smaczny posiłek, który nam nie zaszkodzi bo jest zdrowy. Kiedyś do pracy kupowałam na szybko pierogi czy zamawiałam kebaba, a teraz wolę zjeść coś pożywnego i zdrowszego ;)  Moim ulubionym daniem jest kurczak w sobie myśliwskim z kasza. Niebo w gębie. Spróbujcie jak będziecie widzieć w sklepach bo wydatek nie jest duży. :)

mczay

• Starszy Agroturysta
  • **
  • Miejscowość: Szczecin
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Marzec, 2019, 15:51:16 »
No ja miałem dietę ale nie była ona zbyt skuteczna więc zdecydowałem się skorzystać z czegoś innego - urządzenia do modelowania sylwetki. Właścicielka studia urody niedaleko mnie takie zakupiła i postanowiłem spróbować. Okazały się skuteczne, także polecam. Tutaj https://bodyspace.pl/urzadzenia-do-modelowania-sylwetki możecie zobaczyć jak to wygląda i jak działa.

LadyInRed

• Starszy Agroturysta
  • **
  • Reputacja: +1/-0
  • Miejscowość: poznan
  • Ulubiony Region: Wiedeń
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Kwiecień, 2019, 19:40:25 »
A czy ktoś z was ma doświadczenie może w diecie pudełkowej? Czy stosowaliście może kiedyś taką dietę? Na stronie dietly.pl/ zauważyłam ostatnio wyszukiwarkę cateringów dietetycznych i zastanawiam się czy nie wyszukać odpowiedniej firmy dla siebie. Marzę o tym, żeby schudnąć. A sama nie umiem przygotować sobie zdrowych posiłków.

rodzina2plus2

• Nowy Agroturysta
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Kwiecień, 2019, 22:23:39 »
Teraz dużo osób korzysta z firm takich jak ta https://afterfit-catering.pl/bydgoszcz/ która oferuje dania dla osób odchudzających się jaki i posiłki specjalnie przygotowane na masę wegańskie, wegetariańskie. Dowożą odpowiedni posiłek pod same drzwi domu w umówionym terminie.

Kraska

• Zaawansowany Agroturysta
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Kwiecień, 2019, 17:29:43 »
Moim zdaniem to bardzo rozsądne podejście, żeby odchudzać się z pomocą dietetyka. Jeśli są tutaj jakieś osoby z Bielska-Białej lub okolic, to polecam Wam specjalistę przyjmującego w Centrum Medycznym Danea. Za wizytą na pewno nie będziecie musieli tam długo czekać :) Personel jest tam bardzo miły, a do każdego pacjenta podchodzi się indywidualnie :)

pieknyolek

• Starszy Agroturysta
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Maj, 2019, 11:29:37 »
Teraz modne i bardzo wygodne stało się kupywanie dieta pudełkowa Szczecin. Nie musisz tracić czasu na gotowanie itd.

rihanna

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: Wieluń
  • Ulubiony Region: Mazowsze
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Czerwiec, 2019, 12:11:51 »
Ja doskonale wiem, jak to jest wybrać się do nieodpowiedniego dietetyka. Pani nie dość, że dała mi coś, na co jestem uczulona i ona powinna o tym wiedzieć, bo jej zgłaszałam, to jeszcze składniki, których nie lubi.ę No, naprawdę.. Teraz sama przechodzę na dietę niskowęglowodanową i zamierzam któryś z tych specyfików https://opinie-konsumentow.pl/skuteczne-tabletki-na-odchudzanie-wybierzesz-je-z-naszego-rankingu/ kupić jako wsparcie;p .

tola

• Zaawansowany Agroturysta
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Czerwiec, 2019, 17:37:28 »
Możesz wypróbować sobie też różne tabletki na odchudzanie, które można kupić w aptece, na przykład tu: https://www.apteka-leki.pl/ . Zamówisz je wygodnie bez wychodzenia z domu. W połączeniu z dietą i ćwiczeniami mogą dać naprawdę dobre efekty.

pieknyolek

• Starszy Agroturysta
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Lipiec, 2019, 09:32:51 »

Falafelka

• Nowy Agroturysta
  • *
  • Miejscowość: Kraków
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Lipiec, 2019, 20:36:20 »
Bardzo fajnie i rozsądnie, że chcesz odchudzać się z dietetykiem. To na pewno będzie dobry wybór i szybko osiągniesz efekty. Ja od siebie polecam jeszcze dodać te zabiegi - https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ nie dość że centymetry szybciej znikną to skóra będzie cały czas super jędrna i ciałko będzie kształtne

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14